Opel Mokka trafił do salonów!

Opel Mokka trafił do salonów!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Choć zamówienia na nowego Opla Mokka można składać od jakiegoś czasu, to dopiero teraz model ten trafił oficjalnie do polskich salonów. Do wyboru będzie w pełni elektryczna Mokka-e oraz wersja z bardzo oszczędnymi silnikami benzynowymi!

Pierwsze Mokki już dostarczono do polskiej sieci dealerskiej. Cieszymy się, że klienci wreszcie mogą z bliska poznać ten wyrazisty i pełen emocji samochód. Wystarczy umówić się na jazdę próbną — telefonicznie lub online. Oczywiście Opel i dealerzy marki rygorystycznie przestrzegają zasad higieny i ostrożności. Każdy, kto teraz zamówi Mokkę, odbierze ją jeszcze w tym roku. Oprócz Mokki można będzie zapoznać się także z nowym Crosslandem.

przekazał Adam Męciński, dyrektor marki Opel w Polsce

Standardowe wyposażenie Mokki zostało uzupełnione o kluczowe systemy wspomagające kierowce. Są to między innymi – system ostrzegania przed kolizją z funkcją automatycznego hamowania awaryjnego przy niskich prędkościach oraz funkcją wykrywania pieszych, układ utrzymania samochodu na pasie ruchu, rozpoznawanie znaków drogowych i wykrywanie zmęczenia kierowcy.

Umów się na jazdę próbną już teraz!

(Fot. materiały prasowe Opel)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*