Mitsubishi L200 STARK oficjalnie trafił do polskich salonów!

Mitsubishi L200 STARK oficjalnie trafił do polskich salonów!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W polskich salonach Mitsubishi Motors debiutuje specjalna wersja wysoko cenionego pickupa Mitsubishi L200 STARK. Co ważne, unikatowa edycja japońskiej maszyny, której pomysłodawcami byli miłośnicy marki, została ograniczona do zaledwie 60 sztuk!

Oznaczenie STARK ma na celu podkreślenie unikatowego charakteru propozycji Mitsubishi pełne mocy i twardego charakteru. Limitowana edycja modeli L200 została stworzona przez miłośników marki i wyłoniona w wyniku konkursu prowadzonego na profilach społecznościowych polskiego oddziału Mitsubishi.

L200 STARK to propozycja idealna dla aktywnych osób, które doceniają możliwość zabrania na wakacje wszelkiej maści sprzętu sportowego – od kite’a, przez rowery, po skutery wodne. Co więcej, wersja z namiotem na dachu lub obok auta może sprawić, że L200 przeobrazi się w pickup-kamper.

L200 szóstej generacji został zaprojektowany z myślą o najnowszym systemie napędu 4@D z oferowaną w standardzie blokadą tylnego mechanizmu różnicowego i opcjonalną funkcją Off-Road. Dzięki niej kierowca może wybrać jeden z czterech trybów pracy: Gravel (szuter), Mud/Snow (błoto/śnieg), Sand (piasek), czy też Rock (kamienie).

Ceny startują od 112 860 złotych.

(Fot. materiały prasowe Mitsubishi)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*