Nissan Leaf bije kolejne rekordy! Na kogo przyszła kolej tym razem?

Nissan Leaf bije kolejne rekordy! Na kogo przyszła kolej tym razem?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Liczba w pełni elektrycznych wyprodukowanych egzemplarzy Nissana Leaf w zakładach firmy Sunderland przekroczyła liczbę wyprodukowanych sztuk modelu Bluebird w tym samym miejscu!

W sumie, w latach 1986-1990 z linii montażowej Sunderland zjechało aż 187 178 egzemplarzy Bluebird’a. Już wtedy, szczytowy okres charakteryzował się potrzebą zaledwie 22 godzin roboczych na wyprodukowanie jednego egzemplarza! Warto zwrócić uwagę na to, że dzięki postępowi technologicznemu, Nissan Leaf produkowany jest w zaledwie 10 godzin! Na chwilę obecną, liczba egzemplarzy plasuje się na poziomie 195 380 sztuk.

Bluebird to prawdziwa ikona naszych zakładów, która przywołuje same miłe wspomnienia wśród fanów marki Nissan. Liczba wyprodukowanych egzemplarzy modelu LEAF przekraczająca całkowity wolumen produkcji Nissana Bluebird pokazuje, jak bardzo zmieniły się technologie, procesy produkcyjne i nasze możliwości na przestrzeni lat na drodze ku elektryfikacji. LEAF, wyprzedzający model Bluebird, to prawdziwy punkt zwrotny. Pracownicy naszego zakładu przeżyją takich momentów więcej w miarę dalszej elektryfikacji gamy

przekazał Alan Johnson, wiceprezes ds. produkcji w zakładach w Sunderland

(Fot. materiały prasowe Nissan)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*