Mitsubishi L200 – czyli najszybszy pickup swojej klasy wagowej

Mitsubishi L200 – czyli najszybszy pickup swojej klasy wagowej
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Globalnie uznany napęd na cztery koła, komfortowe wnętrze i niezrównana funkcjonalność – tak pokrótce mogę opisać japońskiego pickupa spod znaku Mitsubishi, który od teraz jest dostępny również z modułem mocy, który podwyższa moc silnika do 185 koni mechanicznych a maksymalny moment obrotowy do 502 Nm!

Innowacyjna konstrukcja Mitsubishi L200 szóstej generacji zapewnia kierowcy wszystko co najlepsze w segmencie pickupów – wzorową funkcjonalność, świetne właściwości jezdne zarówno na asfalcie jak i w terenie oraz komfort podróży.

L200 został zaprojektowany z myślą o niezwykle pokaźnym i muskularnym stylu, która wyróżnia najnowszą generację spośród innych samochodów wchodzących w skład segmentu pickupów. Co ważne, L200 posiada w standardzie system napędu 4WD z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego i opcjonalną funkcją Off-Road. Co ważniejsze, kierowca ma do wyboru aż cztery tryby pracy układu napędowego – Gravel (szuter), Mud/Snow (błoto/śnieg), Sand (piach) oraz Rock (kamienie).

Najnowsza generacja oferowana jest w pięciu opcjach wyposażenia, z dwoma rodzajami skrzyni biegów i aż dziewięciu kolarach nadwozia. Mitsubishi oferuje także 5-letnią gwarancję z nielimitowanym przebiegiem oraz pakietem Assistance. L200 jest dostępny także z układem mocy, który zapewnia 185 koni mechanicznych i elastyczność silnika lepszą aż o 20%!

Koszt modułu mocy wraz z montażem to 4 590 zł netto.

(Fot. materiały prasowe Mitsubishi)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*