Wystartowały zamówienia na nowego Jeepa Wranglera 4xe Plug-in Hybrid!

Wystartowały zamówienia na nowego Jeepa Wranglera 4xe Plug-in Hybrid!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Już teraz w salonach marki można składać zamówienia na nowy model Jeepa. Nowoczesny hybrydowy układ napędowy plug-in zapewnie zasięg do 50 kilometrów i zerową emisję w trybie całkowicie elektrycznym.

To rewolucja w świecie samochodów terenowych. Nowy Wrangler prezentuje futurystyczne podejście do samochodów terenowych, w którym liczy się ekonomiczność, bycie przyjaznym dla środowiska oraz… bezkompromisowej mocy. To kolejny krok na drodze do elektryfikacji wszystkich pojazdów w gamie Jeepa. Jak zapowiada marka, już w ciągu najbliższych lat do salonów trafi co najmniej jedna elektryczna lub zelektryfikowana wersja każdego wypuszczanego modelu.

Hybrydowy Wrangler oferuje jednostkę napędową o łącznej mocy wynoszącej 380 koni mechanicznych – wszystko dzięki połączeniu dwóch silników elektrycznych, pakietu akumulatorów wysokonapięciowych, 2.0-litrowego turbodoładowanego silnika i ośmiobiegowej automatycznej skrzyni biegów TorqueFlite.

Co więcej, dzięki nowatorskiej technologii, samochód ten posłuży idealnie do poruszania się po mieście. Napęd Plug-in oferuje zeroemisyjną jazdę w trybie elektrycznym do 50 kilometrów na jednym ładowaniu.

(Fot. materiały prasowe Jeep)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*