Używany pickup do 100 000 złotych – te modele są warte sprawdzenia

Używany pickup do 100 000 złotych – te modele są warte sprawdzenia
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz nowego auta w atrakcyjnej cenie? Jeśli masz ograniczony budżet, to lepiej zacznij poszukiwania od aukcji internetowych, na których możesz kupić samochód używany w dobrym stanie. Przekonaj się razem z nami, czy jesteś w stanie kupić pickupa do 100 000 złotych. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę, wybierając taki pojazd.

Czy warto kupić używany samochód?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zdecydować się na kupno samochodu używanego. Niektórzy uważają, że na rynku można znaleźć wiele ciekawych modeli pickupów, które są utrzymane w doskonałym stanie, a sprzedawane w naprawdę atrakcyjnych cenach. Mając do dyspozycji około 100 000 złotych, lepiej zdecydować się na pojazd używany. Dlaczego? W tej cenie można kupić pojazd z bardzo dobrym i nowoczesnym wyposażeniem. Jednak przy takiej półce cenowej w salonie czekają stare modele, które już dawno wyszły z mody i są ze starych serii.

Na co zwrócić uwagę, wybierając używany samochód?

Takie rozwiązanie wiąże się jednak z pewnymi trudnościami. Od razu warto zaznaczyć, że w samochodach używanych może być coś nie tak. Osoby sprzedające mogą w opisach przedstawiać pojazd jako idealny, bezawaryjny i bezwypadkowy – jednak trzeba zastosować zasadę ograniczonego zaufania.

Jeśli jakaś oferta Cię interesuje, koniecznie poproś o numery samochodu oraz skan dowodu rejestracyjnego. Na podstawie tych danych jesteś w stanie sprawdzić na stronach internetowych czy pojazd ten nie ma cofniętego przebiegu, czy nie brał udział w wypadku, a także ilu miał właścicieli. W ten sposób możesz ocenić czy pojazd jest wart Twojej uwagi. Zanim zdecydujesz się na kupno pojazdu, koniecznie udaj się na spotkanie z osobą sprzedającą. Nigdy nie umawiaj się na zakup na odległość bez wcześniejszego obejrzenia pojazdu.    

Chcesz kupić pickupa? Zastanawiasz się, jakie modele cieszą się dużą popularnością i można je kupić w cenie do 100 tys. złotych? W takim razie zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Dodge Ram IV

To pojazd, który był produkowany w latach 1981-2010. To średniej wielkości pickup, który dostępny jest również w wersji samochodu dostawczego. Warto wiedzieć, że produkowane były modele dwudrzwiowe i czterodrzwiowe. Na rynku dostępne są modele z trzybiegową i czterobiegową skrzynią automatyczną, a także czterobiegową i pięciobiegową skrzynią manualną. Model ten wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, który sprawia, że nie da się obok niego przejść obojętnie. 

Toyota Hilux

Dużą popularnością cieszy się model Hilux VII, który produkowany był od 2005 do 2015 roku. Model ten można znaleźć w wersji czterodrzwiowej i dwudrzwiowej. Na rynek wprowadzane były pojazdy z pięciobiegową skrzynią manualną, a także czterobiegową i pięciobiegową skrzynią automatyczną. Samochód ten wyposażony był w napęd z tyłu oraz AWD. 

Ford Ranger 

W tej cenie można kupić pickupa Ford Rangera, który produkowany był od 1982 do 2011 roku. W tym czasie wyszły jego cztery generacje. Każda z nich wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i wyposażeniem. Pojazd ten można kupić w wersji czterodrzwiowej i dwudrzwiowej. Oferowane są pojazdy z pięciobiegową i czterobiegową skrzynią manualną. Istnieją samochody z tej serii wyposażone w czterobiegową lub trzybiegową skrzynię automatyczną.

Okazuje się, że w tej cenie można kupić naprawdę interesujące modele. To pojazdy, które wyróżniają się pojemnością, a co więcej nowoczesnymi rozwiązaniami. Warto zdecydować się na ich zakup, jeśli masz ograniczony budżet. Większość z wyżej wymienionych modeli możesz kupić za mniej niż 100 tysięcy złotych.

zdj. główne: Dusty Barnes/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*