Carsmile – czyli pierwszy salon oferujący samochody elektryczne na abonament? Ile trzeba wyłożyć?

Carsmile – czyli pierwszy salon oferujący samochody elektryczne na abonament? Ile trzeba wyłożyć?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon został wyposażony w blisko 20 modeli samochodów elektrycznych najróżniejszych marek z całego świata. Większość klientów stanowią przedsiębiorstwa, a średni miesięczny abonament może wynosić nawet kilka tysięcy złotych!

Już za pięć lat co drugi nowy samochód rejestrowany w zamożnych krajach Starego Kontynentu będzie w pełni elektryczny – tak przynajmniej twierdzi wiceprezes Carsmile – Michał Knitter. Podążając za intuicją i unikalną wizją, Carsmile oferuje gamę 20 modeli elektryków, która będzie sukcesywnie rozszerzana o nowe maszyny napędzane prądem.

Według oficjalnego cennika, cena abonamentu za najtańsze auto, Renault Zoe, rozpoczyna się od 1400 złotych netto miesięcznie. Zakładając, że mowa jest o wliczeniu wkładu własnego w wysokości 10 tysięcy złotych oraz podpisanie umowy na trzy lata. W pakiet wliczone jest ubezpieczenie, serwis oraz opony.

Przechodząc ze skrajności w skrajność, najdroższym obecnie dostępnym samochodem w salonie Carsmile jest Porsche Taycan, którego miesięczny abonament wynosi aż 8105 złotych przy wkładzie własnym na poziomie 20 tysięcy złotych netto.

Skorzystalibyście z usług Carsmile?

(Fot. materiały prasowe Porsche AG)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*