Toyota PROACE CITY urosła do miana lidera swojego segmentu

Toyota PROACE CITY urosła do miana lidera swojego segmentu
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Maj 2021 roku okazał się wyjątkowo udany dla japońskiego producenta – odnotowano wzrosty i umocnienie pozycji w segmentach wszystkich trzech dostawczych modeli Toyoty. PROACE CITY oraz Hilux zajmują pierwsze miejsce, z kolei PROACE nadal umacnia swoją pozycję…

Według najnowszych informacji, Toyota Hilux nie tylko zajęła pierwsze miejsce w segmencie pick-upów, ale także odpowiada za blisko połowę wszystkich rejestracji pick-upów w tym miesiącu! To świetna wiadomości dla Toyoty, która liczyła na szybki obrót spraw na czele stawki.

Debiutujący na początku 2021 roku model PROACE CITY cały czas ucieka konkurencji i umacnia swoją pozycję na rynku. W maju liczba rejestracji tego samochodu wzrosła do 497 samochodów, co bezpośrednio przekłada się na 2,5% wzrost udziału w segmencie, którego wartości wynosi obecnie 23,5%.

Ponadto, model PROACE po raz trzeci z rzędu zajął miejsce na podium klasyfikacji w swoim segmencie – w maju zarejestrowano 269 egzemplarzy, co przyniosło 18% udział w tej części rynku.

(Fot. materiały prasowe Toyota)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*