Tanie auta sportowe. Poznaj nasze propozycje! [LISTA]

Tanie auta sportowe. Poznaj nasze propozycje! [LISTA]
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Samochody sportowe są świetnym urozmaiceniem codzienności. Nie każdy ma jednak budżet, który umożliwi zakup auta prosto z salonu. Dla chcącego, nie ma jednak nic trudnego, bo już za 20000-30000 złotych możesz znaleźć sportowy wóz dla siebie!

W sportowym aucie najważniejsze są wrażenia z jazdy. Jeżeli zależy Ci na niskim spalaniu czy tanich częściach zamiennych, to sportowe auta nie są dla Ciebie. W takim pojeździe nie przewieziesz też komfortowo zakupów, ani całej rodziny. Sportowy wóz to pojazd przeznaczony do czerpania przyjemności z podróży.

Jakie pojazdy można znaleźć w przedziale 20000-30000 złotych? W tej kategorii będą królowały auta azjatyckie, takie jak Mazda RX-8, Honda Prelude czy Hyundai Coupe. Samochody te zapewniają powyżej 200 koni mechanicznych i bardzo przyjemne doznania. Jeżeli wolisz motoryzację europejską, to polecamy legendarne Audi TT, Alfę Romeo GT albo sportową wersję Mercedesa W124.

W cenie 30000 złotych możesz również znaleźć starsze wersje BMW M3. Pamiętaj jednak, że takie egzemplarze mogą być bardzo zużyte, a naprawdę dobre auta z bawarskiej stajni kosztują ponad 50-60 tysięcy.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*