Pomysły na urodzinowe zabawki dla dziecka

Pomysły na urodzinowe zabawki dla dziecka
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Urodziny to taki dzień w roku, w którym każde dziecko liczy na otrzymanie ogromnej ilości zabawek. O niektórych marzy, a niektóre mają być niespodzianką, która wywoła u niego niemałe zaskoczenie. Warto zadbać o to, by urodzinowy prezent dostarczał nie tylko masę zabawy, lecz także odgrywał rolę edukacyjną. Jakie zabawki warto więc podarować dziecku z okazji urodzin? Podpowiadamy!

Samochód na akumulator

Z pewnością niejedno dziecko nie może się doczekać wieku, w którym będzie mogło prowadzić prawdziwe auto. To marzenie można spełnić znacznie wcześniej, podarowując mu samochód na akumulator. Z takiego podarunku z pewnością ucieszy się każdy solenizant, niezależnie od płci. Auta elektryczne dla dzieci na ekstrazabawki.pl są dostępne w wielu modelach, bez problemu znajdziesz więc taki, który będzie odpowiadał potrzebom dziecka. Dzięki takiej zabawce, dziecko nauczy się sterować pojazdem, utrzymywać kontrolę nad kierownicą oraz będzie mogło wybrać się, oczywiście pod kontrolą rodzica, na niedaleką wycieczkę. Czy istnieje lepszy prezent urodzinowy?

Zabawki interaktywne dla najmłodszych

Młodsze dzieci z pewnością ucieszą się ze wszystkiego co jest kolorowe i wydaje dźwięki. Tego typu zabawki interaktywne rozwijają motorykę a przy okazji uczą wielu przydatnych rzeczy. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla dziecka w wieku powyżej 12 miesiąca życia, możesz zdecydować się na zabawkowy smartphone. Naciskanie poszczególnych przycisków sprawi, że z telefonu będzie wydobywał się inny dźwięk, a migoczące światełka dostarczą jeszcze więcej pozytywnych emocji.

Zabawkowa kuchnia

Jeżeli szukasz prezentu urodzinowego dla małego kucharza, strzałem w dziesiątkę będzie zabawkowa kuchnia multifunkcyjna. Dzięki temu, że jest ona lekka, można z łatwością przenieść ja z pokoju dziecka do kuchni, by pociecha mogła gotować wspólnie z rodzicami. W ten sposób dziecko pozna elementy podstawowego wyposażenia kuchennego oraz przez zabawę nauczy się wykonywać obowiązków domowych. Takie zajęcie wpłynie pozytywnie na kreatywność i wyobraźnię dziecka, a my będziemy mieć je na oku podczas swoich zadań.

Gry planszowe

Planszówki to doskonała rozrywka nie tylko dla dziecka, lecz także dla całej rodziny. To dzięki nim możemy spędzić wspólnie czas, zintegrować się, nauczyć się rywalizacji oraz tego, że nie zawsze trzeba wygrywać. Wybierając grę planszową dla dziecka, weź pod uwagę jego wiek. Jeżeli szukasz czegoś dla malucha, zwróć uwagę na to, by gra nie zawierała małych elementów, które można łatwo połknąć. Dla straszków polecamy planszówki, podczas których rozwiną swoje umiejętności czytania oraz liczenia.

Aparat fotograficzny dla dzieci

Starsze dzieciaki z pewnością ucieszą się z gadżetu, dzięki którym będą mogły utrwalić swoje najlepsze wspomnienia. Aparat fotograficzny dla dzieci pozwala nie tylko na wykonanie wysokiej jakości zdjęcia, lecz także na jego wydruk. Dzięki kompaktowemu wymiarowi, idealnie dopasuje się do dziecięcych rączek, a lekka waga sprawia, że może być zabrany naprawdę wszędzie!

Fot.: Gimmel Magaway/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*