Volkswagen. W Polsce wystartował pierwszy na świecie salon samochodów używanych!

Volkswagen. W Polsce wystartował pierwszy na świecie salon samochodów używanych!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od 1 marca na terenie Polski funkcjonuje pierwszy na świecie salon samochodów używanych Volkswagen Financial Services. Salon ruszył zarówno w formie online jak i tradycyjnej. Oferta obejmuje poleasingowe pojazdy znanych marek.

VWFS STORE oferuje młode, używane, sprawdzone samochody poleasingowe z pewną historią zupełnie nowej grupie klientów. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie z nimi długoterminowych relacji, które dają możliwość zaoferowania klientom pełnego wachlarza produktów i usług Grupy Volkswagen. Chcemy promować trend użytkowania pojazdu bez konieczności kupowania go. Dzięki temu można sobie pozwolić na wymianę samochodu co 2, 3 czy 4 lata. Ta formuła w ostatnich latach doskonale sprawdza się w przypadku nowych aut. Wierzę, że sprawdzi się również w przypadku pewnych, sprawdzonych samochodów poleasingowych.

przekonuje Mikołaj Woźniak, prezes Volkswagen Financial Services Polska

Trzeba przyznać, że najnowsza propozycja niemieckiego koncernu jest niezwykle interesująca i wypełnia lukę na rynku motoryzacyjnym. W najnowszym salonie Volkswagena znajdziemy samochody takich marek jak – Audi, ŠKODA, SEAT oraz Porsche.

(Fot. materiały prasowe VolkswagenGROUP)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*