Płukanka silnika – innowacyjny środek dla ochrony Twojego samochodu!

Płukanka silnika – innowacyjny środek dla ochrony Twojego samochodu!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Silnik narażony jest na działanie wielu szkodliwych czynników, z których jednym z najgroźniejszych są nagromadzone zanieczyszczenia. Jak zapewnić mu kompleksową ochronę? Używając płukanki TEC 2000! Sprawdź, jakie ma ona właściwości i jakie są zalety jej stosowania – zapraszamy.

Czym jest płukanka do silnika TEC 2000 Engine Flush?

Płukanka silnika TEC 2000 to nowoczesny środek wyróżniający się wspaniałymi właściwościami. Jest mieszaniną związków czyszczących, rozpuszczalników oraz dodatków smarnych zawartych w węglowodorowej bazie. Przeznaczona jest do silników benzynowych i diesla – zapewnia kompleksowe czyszczenie i ochronę wszystkich elementów układu napędowego. Co ważne nie zawiera siarki, molibdenu ani teflonu – dokładny skład znajdziesz na stronie https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/.

Jak stosować płukankę do silnika?

Jedną z największych zalet płukanki do silnika jest łatwość jej aplikacji. Używać będziemy ją praktycznie przy okazji – podczas obowiązkowej wymiany oleju. Jako że czynność tą musimy koniecznie wykonywać, nie będziemy musieli specjalnie przeprowadzać czyszczenia. 

Zanim wymienisz stary olej, wlej do niego zawartość puszki i daj silnikowi „popracować” na biegu jałowym – wystarczy 15-20 minut. Pamiętaj, aby cały proces przeprowadzać w wietrzonym pomiesczeniu lub na zewnątrz, aby nie narażać się na działanie szkodliwych spalin. Po upływie wspomnianego czasu zlej stary olej wraz z rozpuszczonymi zanieczyszczeniami i zastąp nowym preparatem.

Żadnego dodatkowego sprzętu, specjalistycznych umiejętności czy wiedzy – każdy może zrobić to sam w zaledwie pół godziny. Nie jest to wiele, biorąc pod uwagę, jakie korzyści możemy uzyskać.

Płukanka silnika – czy to naprawdę działa?

Regularne płukanie silnika zapewnia wiele pozytywnych skutków. Przede wszystkim chronimy wszystkie elementy w układzie napędowym, przez co znacznie dłużej zachowają doskonałą kondycję. Wzmocnienie wydajności oleju przyczyni się do maksymalnego zabezpieczenia metalowych powierzchni przed tarciem.

Z pewnością zauważymy także doraźne rezultaty w postaci zwiększenia osiągów pojazdu. Przeprowadzane testy jasno pokazują, że po zastosowaniu naszego środka znacznie wzrasta kompresja w cylindrach, co od razu przekłada się na większą moc silnika.
Jeśli nie wierzysz nam do końca, sprawdź w Internecie opinie dotyczące tego środka. Znajdziesz tam mnóstwo pozytywnych głosów zachwalających nasz produkt – zarówno zwykłych kierowców, jak i wykwalifikowanych mechaników i właścicieli warsztatów samochodowych. TEC2000 – dodatki do paliwa o wysokiej skuteczności. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się sam – zapraszamy.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*