Opel Mokka: rusza kampania pt.”Mniej jak jazda testowa. Bardziej jak moc wrażeń”

Opel Mokka: rusza kampania pt.”Mniej jak jazda testowa. Bardziej jak moc wrażeń”
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Najnowsza elektryczna Mokka to samochód zaprojektowany i opracowany od podstaw w zgodzie z uniwersalnymi wartościami Opla. Mokka przynosi nie tylko radość za kółkiem, ale także wydajność i innowacyjność. Teraz możesz się o tym przekonać na własnej skórze.

Jak poinformowała marka, właśnie rozpoczęła się kampania niestandardowych jazd testowych pod hasłem „Mniej jak jazda testowa. Bardziej jak moc wrażeń”. Jazdy testowe są możliwe w wybranych autoryzowanych salonach sprzedaży marki Opel. Co ważne, salony oferują możliwość odbycia jazdy testowej poza zwykłym czasem pracy, również w niestandardowych godzinach: o poradnku, przed otwarciem, lub po zamknięciu salonu.

Co więcej, klienci mogą skorzystać z usługi door-to-door oraz wybrać opcję samodzielnej jazdy testowej bez konsultanta. By umówić się na jazdę testową najnowszą Mokką w wersjach z silnikiem benzynowym, diesla oraz napędem elektrycznym wystarczy udać się bezpośrednio do dealerów marki Opel lub wejść na dedykowaną stronę www.mokka.com.pl!

(Fot. materiały prasowe Opel)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*