Kolejna nagroda przyznana Mitsubishi Eclipse Cross PHEV!

Kolejna nagroda przyznana Mitsubishi Eclipse Cross PHEV!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy model japońskiej marki nie można złapać chwili spokoju – kolejny dzień i kolejna nagroda przyznana Eclipse Cross PHEV. Samochód zadebiutuje na polskim rynku już jutro, 27 kwietnia 2021 roku!

Mitsubishi Eclipse Cross zadebiutowało po raz pierwszy w 2017 roku. Pierwsza generacja modelu została przedstawiona klienteli jako SUV coupe – nowinka w świecie motoryzacyjnym. W ciągu trzech lat, japońska marka sprzedała aż 250 tysięcy egzemplarzy Eclipse Cross.

W końcu przyszła pora na drugą generację tego modelu, która zdobyła już serca motoryzacyjnych ekspertów. Japan Institute of Design Promotion przyznało wyróżnienie Good Design Award właśnie Eclipse Cross PHEV. Co stało za decyzją jurorów?

podsumowanie organizatorów konkursu

Nowy ECLIPSE CROSS PHEV, który jest smuklejszy i bardziej wyrafinowany, a jednocześnie korzysta ze sportowego i indywidualnego charakteru SUV-a coupe znanego z poprzednika, został zaprojektowany tak, aby zapewnić lepsze wrażenia z jazdy, zupełnie odmienne od poprzednich, większej liczbie klientów. Zachowuje przy tym zarówno oszczędność paliwa, jak i łatwość prowadzenia, czego symbolem jest dodanie do gamy wersji PHEV

(Fot. materiały prasowe Mitsubishi)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*