Nowa Toyota Yaris – co znajdziemy w salonach?

Nowa Toyota Yaris – co znajdziemy w salonach?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz nowego samochodu, który doskonale sprawdziłby się podczas jazdy po mieście? W salonie Toyoty pojawiły się nowe generacje pojazdów, które cieszą się dużą popularnością.

To między innymi Toyota Yaris, która jest w stanie spełnić oczekiwania kierowców, którym zależy na wygodzie i komforcie w samochodzie, a także fanów ekologicznej i szybkiej jazdy.

Toyota Yaris – samochód, który doskonale sprawdza się w mieście

Nowoczesna Toyota Yaris to samochód, który ma zawierać wszystko, czego potrzebuje każdy kierowca. Nowoczesny model wyposażony jest w silnik wolnossący 1,5. Jest w stanie osiągnąć moc 111 KM. W samochodzie zamontowane zostały nowoczesne systemy bezpieczeństwa, dzięki którym kierowca może poczuć się pewniej na drodze.

Napęd hybrydowy w nowej Toyocie Yaris

Toyota Yaris to jedyny taki samochód w tym segmencie, który posiada napęd hybrydowy. Jest to motor o pojemności 1,5, który doskonale radzi sobie na miejskich drogach. Jest w stanie osiągnąć naprawdę zadowalające wyniki, a co więcej dba o to, by jazda była ekonomiczna. Imponujące spalanie 4,7–5 litrów na 100 km sprawia, że można nazwać ten samochód oszczędnym. 

Jest to pojazd, który wyróżnia się niezwykłą budową. W aucie zostały zastosowane materiały wygłuszające, dzięki czemu podczas jazdy nie trzeba zmagać się z wibracjami i hałasem. To doskonale wpływa nie tylko na samopoczucie kierowcy i pasażerów, ale przede wszystkim na skupienie na drodze.

Nowoczesny samochód dla każdego

Nowa Toyota Yaris Classic to samochód, który jest kompaktowy. To sprawia, że bez trudu można znaleźć miejsce na parkingu, gdzie można zaparkować takie auto. Nie trzeba więc stresować się parkowaniem w mieście, gdzie zazwyczaj brakuje wolnych miejsc, a te, które zostają wolne, są małe. Auto z takiej serii wpasuje się w nie idealnie.

Jakie zalety ma Toyota Yaris?

Pierwsze, co przyciąga do tego auta, to odważne linie i nowoczesny kształt sylwetki. To samochód, który prezentuje się ciekawie, zwraca na siebie uwagę. Dodatkowo doskonale dopracowana sylwetka to nie tylko o wygląd samochodu, ale również komfort podczas jazdy. Ergonomiczność sprawia, że auto świetnie radzi sobie w mieście, ale także w dłuższej trasie i przy większych prędkościach.

Toyota Yaris — dodatkowe udogodnienia

W nowej Toyocie zostały zamontowane wysokiej jakości systemy bezpieczeństwa, takie jak Safety Sense, które pozwalają poczuć się pewnie na drodze nawet w trudnych warunkach. W salonie można zdecydować się na pojazd, który jest wyposażony w opony zimowe z aluminiowymi felgami. Ogumienie dopasowane jest do trudnych warunków na drodze.

Dodatkowo można zdecydować się na tylne i przednie czujniki. W ten sposób można zapewnić sobie wyższy komfort i bezpieczeństwo podczas parkowania. Można też dodać wyposażenie multimedialne Toyota Touch 2, co oznacza, że w aucie znajdzie się nawigacja w języku polskim, a także aktualne mapy, dzięki którym łatwiej dotrzesz do celu podróży.

Zdjęcie główne: Santa3/pixabay.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*