Małe auta do 20 000 złotych. Wybór jest spory!

Małe auta do 20 000 złotych. Wybór jest spory!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Segment małych i miejskich aut rozrasta się coraz mocniej. Świadczą o tym ceny, które z roku na rok proporcjonalnie pozwalają kupić dużo lepszy samochód, płacąc za niego zdecydowanie mniej. Jakie małe auto można kupić za 20 000 złotych?

Taka kwota daje już naprawdę duży wybór w tzw. segmencie A. Jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni, to możesz szukać również w kategorii B. Jakie auta możemy polecić Ci w tych rozmiarach?

Bardzo ciekawą opcją będzie Fiat Punto III. To z bardzo dobrym silnikiem, o pojemności 1.4l i mocy 77KM. Punto jest dość duże, łatwo się prowadzi i nie zabiera wiele miejsca w garażu. Na pewno zaletą auta są tanie części zamienne. Dobre auto do 20000 złotych znajdziesz w przedziale lat 2009-2012.

Innym autem, o podobnych rozmiarach jest niezniszczalna Toyota Yaris. Ze względu na bezawaryjność pojazd był często wykorzystywany na kursach prawa jazdy. Yarisy w tej kategorii cenowej dostępne są w rocznikach 2011, 2012 i 2013.

Ostatnią propozycją jest Ford Fiesta. To auto o podobnych gabarytach do poprzedników. W cenie 20000 złotych otrzymasz egzemplarze dobrze wyposażone, bez wielkich oznak korozji.

Wybór należy do Ciebie!

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*