Kiedy kierowcom mogą przydać się pożyczki na już?

Kiedy kierowcom mogą przydać się pożyczki na już?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Nierzadko zdarza się, że kierowcy miewają problemy finansowe przez swoje samochody. Posiadanie auta wiąże się z dużymi wydatkami, w które prędzej czy później każdy z nas będzie zmuszony zainwestować. Koszty utrzymania pojazdu są naprawdę spore i nic w tym dziwnego, że duża liczba kierowców rezygnuje z częstego korzystania z aut (szczególnie w dużym mieście).

Spore koszty poruszania się samochodem w dużym mieście

Korzystanie z samochodu w dużych, zatłoczonych miastach jest nieopłacalne. Jeżdżenie w korkach w godzinach szczytu lub opłacanie miejsc parkingowych w strefach parkingu miejskiego płatnego, nie należy do najtańszych przedsięwzięć. Dla przykładu parking w strefie płatnego parkowania w Poznaniu kosztuje 3,5 zł za godzinę, a w strefie śródmiejskiej (również w Poznaniu) kosztuje już nawet do 7 zł za godzinę. Są to naprawdę duże koszty, a należy jeszcze dodać spalanie, które w mieście nie należy do najmniejszych. Często koszty podróżowania samochodem po mieście potrafią nadwyrężyć nie tylko portfele studentów, ale nawet osób pracujących. Co jeśli nasz budżet nie jest na tyle duży, żeby móc podróżować samochodem? Można przerzucić się na komunikację miejską, jednak jest ona także płatna i nierzadko droga. Oczywiście są miejsca, gdzie taka komunikacja jest darmowa, ale jest to rzadkość. Takim przykładem jest Lubin. 

Koszty napraw samochodów a pożyczki

Koszty podróżowania samochodem są dość duże, ale co jednak w sytuacji, gdy nasz budżet w danym miesiącu jest mniejszy niż nasze wydatki. Czysto hipotetycznie załóżmy, że nasz samochód uległ awarii, dokładnie pękła uszczelka pod głowicą. Co wtedy? Koszt naprawy tej części wraz z głowicą wynosi około 1300 zł przy mniejszym silniku, a przy większym wartość ta wzrasta do 2000 zł. Nie są to małe kwoty, które często mogą okazać się poważnym nadwyrężeniem naszego budżetu domowego. W takich sytuacjach kluczem może okazać się pożyczka na już, szczególnie że większość usterek samochodu wymaga natychmiastowej naprawy. Jest to idealna pożyczka na niespodziewane sytuacje, które wymagają od nas sporego wkładu pieniężnego. Przy wyborze odpowiedniej pożyczki na już warto skorzystać z rankingu pożyczek, który można znaleźć na stronie internetowej https://sowafinansowa.pl/.

Czym jest pożyczka na już?

Pożyczka na już to produkt finansowy, oferowany przez firmy pozabankowe. Dzięki niej możemy dostać pieniądze na nieprzewidziane wydatki nawet do 15 minut. Firmy, które oferują nam pożyczki na już, stawiają minimalne wymogi, jeśli chodzi o otrzymanie takiego dofinansowania. Przeważnie wystarczy podać podstawowe dane takie jak numer PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego, a także imię, nazwisko oraz nasz adres. Następnie odbywa się weryfikacja naszej tożsamości i rozpatrzenie decyzji. Co ciekawe, taką pożyczkę można otrzymać nawet w weekend. Niezależnie od tego, czy jest to sobota, czy niedziela. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pożyczek na już, odwiedź stronę https://sowafinansowa.pl/artykuly/pozyczka-na-juz/

Fot. JESHOOTS.com/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*