BMW serii 3 plug in hybrid – czy warto wydawać na nie pieniądze?

BMW serii 3 plug in hybrid – czy warto wydawać na nie pieniądze?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Samochody marki BMW cieszą się duża popularnością. To pojazdy, które wyróżniają się znakomitymi możliwościami i parametrami. Zachwycają nowoczesnymi rozwiązaniami i wyglądem. 

Na rynku pojawiły się modele BMW serii 3 plug in hybrid, które wyróżniają się na tle innych. Jednak warto dowiedzieć się, czy są naprawdę tak doskonałe?

Informacje techniczne o BMW serii 3 plug in hybrid

Na początek warto podkreślić, że BMW serii 3 plug in hybrid bardzo szybko zyskały  popularność i stały się jednymi z najchętniej kupowanych pojazdów w Polsce. W serii zastosowano nową płytę podłogową. Warto podkreślić, że właśnie dzięki tej zmianie w samochodzie jest znacznie więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów. 

Zwiększył się również rozstaw osi, co oznacza, że fotele z tyłu są w stanie pomieścić naprawdę sporo. Model ten wyposażony jest w bardzo duży bagażnik, dzięki któremu samochód staje się uwielbiany nie tylko przez miłośników szybkiej jazdy, ale także przez zakupoholików.

Co warto wiedzieć o BMW serii 3 plug in hybrid?

Warto wiedzieć, że samochody BMW serii 3 plug in hybrid wyróżniają się lepszą przyczepnością, a co za tym idzie, są bardziej posłuszne kierowcy. To daje poczucie większej kontroli nad pojazdem i stabilności na drodze. Mimo tego, że jest to samochód premium sportowy, to nadal gwarantuje niewyobrażalny komfort zarówno pasażerom, jak i kierowcy.

Do pojazdu można wybrać dodatki z poprzednich wersji. Pakiet wszystkich dodatków i akcesoriów jest niestety dość kosztowny. 

Wnętrze BMW serii 3 plug in hybrid

Wnętrze jest solidnie wykonane, nic nie trzeszczy, a materiały, z których wykonana jest deska rozdzielcza i boki, wyróżniają się wysoką jakością i powierzchnią przyjemną w dotyku. Wyświetlacz w środkowej części samochodu jest duży. Można na nim wyświetlić mapę, dzięki czemu jazda w nieznane miejsca staje się łatwiejsza. Dodatkowo wyświetlacz z licznikiem przyciąga uwagę i prezentuje się bardzo nowocześnie.

Jest to jeden ze sportowych samochodów, których wnętrze nie pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo miejsca, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, jest wystarczająco dużo, by móc poczuć się komfortowo nawet w czasie długiej trasy.

Każdy detal w samochodzie wykonany jest z najwyższą starannością. Wszystkie zakątki zachwycają estetycznym i dokładnym wykończeniem. Na rynku dostępne są modele w wielu wariacjach kolorystycznych. 

Warto zaznaczyć, że wersja BMW serii 3 plug in hybrid może być dostępna z deską rozdzielczą, której górna część zostanie wykonana ze skóry. Wstawki i drobne elementy mogą zostać stworzone z drewna, wykończone w czerni lub aluminium. Wszystkie elementy są doskonale dopasowane kolorystycznie.

Asystent i nowoczesna technologia w BMW serii 3 plug in hybrid

Dostępny jest asystent jazdy, który został zastosowany we wcześniejszych seriach, ale w nieco udoskonalonej wersji. Co to oznacza dla kierowcy? Model ten jest w stanie samodzielnie manewrować tyłem w zakamarkach. Dodatkowo wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a samochód będzie trzymać się jednej prędkości, określonej odległości od samochodów, a także jednego pasa.

Jak się jeździ BMW serii 3 plug in hybrid?

Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na BMW serii 3 plug in hybrid? To samochód, którym można jeździć komfortowo, z pewnością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Jednak cena może powalać na kolana, dlatego jeśli szukasz czegoś szybkiego i bezpiecznego, możesz znaleźć pojazd z podobnym wyposażeniem w nieco atrakcyjniejszej ofercie.

To, czy BMW serii 3 plug in hybrid jest dla Ciebie atrakcyjną opcją, czy nie, zależy od możliwości finansowych, a także indywidualnych upodobań. Przed zdecydowaniem się na zakup tego modelu warto zapoznać się z ofertami konkurencji, by móc podjąć najlepszą decyzję. 

(fot. materiały prasowe BMW)

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*